fbpx

Kategoria O firmie

Firma WK Consulting Usługi doradczo-szkoleniowe Wioleta Kryń działa na rynku już od wielu lat i specjalizuje się w pozyskiwaniu środków unijnych oraz krajowych. W ciągu tego czasu osiągnęła skuteczność w pozyskiwaniu dotacji na poziomie 98,75%!

Skarpetki zmniejszające podatki

Mamy nadzieję, że nie wypadł Ci z głowy Prima Aprilis, który dzisiaj obchodzimy. Cieszymy się jednak, że szukasz rozwiązań, jak zmniejszyć wysokość podatków w swojej działalności. Niestety nie da się tego zrobić, kupując zwykłe skarpetki (chodź też bardzo byśmy tego…

PUP Biłgoraj – dotacja czeka

PUP Biłgoraj cyklicznie prowadzi nabory wniosków o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej! Można zyskać nawet 28 000 zł!

Sukces WK Consulting Biłgoraj

11 lipca udało się podpisać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego kolejną umowę o przyznaniu pomocy finansowej.

Zdobądź dotacje unijne Biłgoraj!

Firma WK Consulting specjalizuje się w pozyskiwaniu środków w ramach różnego rodzaju dotacji. Jednym z typów dotacji zewnętrznych są dotacje unijne Biłgoraj.

Ponad 13 mln zł dotacji w miesiąc

W maju firma WK Consulting Biłgoraj przeprowadziła nabór wniosków o dotację między innymi w ramach programu Młody Rolnik oraz Premia na Rozpoczęcie Pozarolniczej Działalności Gospodarczej. Sporządzono dokumentację na ponad 13 mln złotych!

Przyjdź na darmową konsultację i pozyskaj dotację!

Firma WK Consulting w Biłgoraju chcąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oferuje darmową konsultację dla każdej osoby fizycznej, instytucji bądź organizacji, która planuje złożyć wniosek o przyznanie dotacji. – Zapraszamy wszystkich chętnych do biura firmy WK Consulting znajdującego się przy…

Ponad 98% skuteczności w pozyskiwaniu dotacji

Siedziba firmy WK Consulting – Wioleta Kryń mieści się w Biłgoraju przy ulicy Kościuszki 75 w budynku „Starego Banku„. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji unijnych i krajowych, doradztwie indywidualnym oraz szkoleniach związanych z sektorem biznesu. Obsługujemy zarówno klientów z terenu województwa podkarpackiego, jak i…