fbpx

Ponad 98% skuteczności w pozyskiwaniu dotacji

Siedziba firmy WK Consulting – Wioleta Kryń mieści się w Biłgoraju przy ulicy Kościuszki 75 w budynku „Starego Banku„. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji unijnych i krajowych, doradztwie indywidualnym oraz szkoleniach związanych z sektorem biznesu.

Obsługujemy zarówno klientów z terenu województwa podkarpackiego, jak i lubelskiego. Jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom świadczonych usług wraz z indywidualnym podejściem do każdej sprawy — mówi Wioleta Kryń, założycielka firmy WK Consulting w Biłgoraju.

Pozyskiwanie dotacji – WK Consulting

Pracownicy firmy WK Consulting sporządzają wnioski i biznesplany oraz dokumenty aplikacyjne niezbędne do ubiegania się o dotację na rozpoczęcie działalności, jej rozwój, a także dla rolników oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu w zakresie pozyskiwania dotacji, nasi klienci mają wysokie szanse graniczące z pewnością co do ich uzyskania — mówi Wioleta Kryń, założycielka firmy WK Consulting w Biłgoraju.

Wysoka skuteczność w pozyskiwaniu dotacji – WK Consulting

Od początku działalności firmy WK Consulting – Wioleta Kryń w Biłgoraju, udało się pozyskać 67 120 000 zł. Porównując te środki z ilością klientów firmy WK Consulting wynika, że firma osiągnęła skuteczność w pozyskiwaniu dotacji na poziomie 98,75%!

Zapraszamy wszystkich na darmową konsultację do siedziby firmy WK Consulting przy ulicy Kościuszki 75 w budynku „Starego Banku” w Biłgoraju. Postaramy się indywidualnie doradzić co do możliwości pozyskania dotacji – dodaje Wioleta Kryń, założycielka firmy WK Consulting w Biłgoraju.