fbpx

Przyjdź na darmową konsultację i pozyskaj dotację!

Firma WK Consulting w Biłgoraju chcąc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oferuje darmową konsultację dla każdej osoby fizycznej, instytucji bądź organizacji, która planuje złożyć wniosek o przyznanie dotacji.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do biura firmy WK Consulting znajdującego się przy ulicy Kościuszki 75, lok. 15 w Biłgoraju. Tam osobiście podczas darmowej konsultacji postaram się doradzić co do możliwości uzyskania środków finansowych między innymi na otwarcie działalności gospodarczej lub jej funkcjonowanie — mówi Wioleta Kryń, założycielka firmy WK Consulting w Biłgoraju. – Pomagamy również w pozyskiwaniu dotacji dla rolników na rozwój gospodarstwa, na przykład na zakup maszyn rolniczych, lub rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej – dodaje założycielka firmy WK Consulting.

Aby skorzystać z darmowej konsultacji, należy skontaktować się z firmą WK Consulting pod numerem telefonu: 535 296 701 lub poprzez komunikator Messenger i umówić się na spotkanie.

98,75% skuteczności – WK Consulting

Firma WK Consulting zajmuje się kompleksową obsługą wniosków, począwszy od ich napisania, poprzez stworzenie biznesplanu, aż po ich finalne rozliczenie. Firma posiada ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy nie tylko z województwa lubelskiego, ale również województw ościennych.

Od początku swojego istnienia, firma WK Consulting osiągnęła skuteczność w pozyskiwaniu dotacji na poziomie 98,75%!