fbpx

Ponad 13 mln zł dotacji w miesiąc

W maju 2022 roku firma WK Consulting Biłgoraj przeprowadziła nabór wniosków o dotację między innymi w ramach programu Młody Rolnik oraz Premia na Rozpoczęcie Pozarolniczej Działalności Gospodarczej. Obie z nich cieszyły się w biłgorajskim biurze firmy największą popularnością wśród klientów i to właśnie o nie pytania pojawiały się najczęściej.

Blisko 90 mln zł dotacji

Tylko w ramach tych dwóch naborów wniosków, WK Consulting Biłgoraj sporządziło na rzecz swoich nowych klientów dokumentacje aplikacyjne na łączną kwotę ponad 13 mln złotych. Zwiększa to wartość wszystkich dotacji pozyskanych przez firmę WK Consulting Biłgoraj do blisko 90 mln zł w ciągu zaledwie ostatnich kilku lat.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie, którym cieszy się firma od początku jej założenia. Jesteśmy i pracujemy dla Was – mówi Wioleta Kryń, prezes firmy WK Consulting Biłgoraj.

Darmowa konsultacja dobrym wyborem

W maju, w czasie intensywnego naborów wniosków do biura WK Consulting Biłgoraj zgłosiło się wiele osób chcących zasięgnąć porady w ramach Darmowej Konsultacji. Jest to świetna okazja, aby móc zadać pytania i uzyskać rzetelne informacje od specjalistów z dziedziny finansów, zamiast poszukiwać niesprawdzonych opinii z niepewnych źródeł.

Większość z osób, które odwiedziły biuro firmy w ramach Darmowej Konsultacji, skorzystała z okazji pozyskania dotacji zaproponowanej przez specjalistów WK Consulting i złożyło odpowiednie dokumenty z pomocą firmy.