fbpx

Lokalna Grupa Działania Nasze Roztocze

1 grudnia stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Nasze Roztocze poinformowała o możliwości składania wniosków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Ile dotacji z Lokalnej Grupy Działania Nasze Roztocze?

W ramach dotacji z Lokalnej Grupy Działania Nasze Roztocze można uzyskać 85 000 zł bezzwrotnego wsparcia na zakup środków trwałych. Jest to projekt bardzo podobny, do Lokalna Grupa Działania Biłgoraj.

Na cały nabór przeznaczona jest kwota 65 113,04 euro, co przy kursie 4zł za 1 euro stanowi 260 452,16 zł całkowitej wartości projektu.

Kiedy Lokalna Grupa Działania Nasze Roztocze?

Termin składania wniosków został wyznaczony na okres od 16 grudnia do 30 grudnia do godziny 15:00.

W przypadku osiągnięcia przez dwie lub więcej osób takiej samej liczby punktów decyduje data i godzina złożenia dokumentów w Biurze LGD w Zamościu przy ul. Partyzantów 3, pokój 218.

WK Consulting przyjmuje dokumenty tylko do 12 grudnia!

Należy podkreślić, że beneficjent nie ma konieczności zatrudniania pracowników, ani wykazywania dochodu z danego okresu – liczy się sam fakt prowadzenia działalności gospodarczej przez 2 lata.

Biznesplan do Lokalnej Grupy Działania Nasze Roztocze

Lokalna Grupa Działania Nasze Roztocze – WK Consulting pomoże Ci uzyskać środki!

Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której zostaną wyjaśnione wszelkie szczegóły związane z naborem. Na spotkanie można się umówić poprzez kontakt telefoniczny: 535 296 701 lub mailowy wkbiurobilgoraj@gmail.com. Uzyskaj z nami dotacje unijne Biłgoraj!

Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze”