fbpx

Lokalna Grupa Działania Biłgoraj

Od 21 listopada rusza dotacja w ramach Lokalna Grupa Działania Biłgoraj ,,Ziemia Biłgorajska”. Można otrzymać 80 000 zł wsparcia na podjęcie pierwszej działalności gospodarczej. LGD Biłgoraj czeka na Ciebie!

Dla kogo Lokalna Grupa Działania Biłgoraj?

Nabór z Lokalnej Grupy Działania Biłgoraj jest przeznaczony dla osób zarejestrowanych w ZUS. Oznacza to, że dotację mogą otrzymać również osoby pracujące, bez zwalniania się ze swojej dotychczasowej pracy, tak jak ma to miejsce w przypadku dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy, gdzie trzeba być osobą bezrobotną, zarejestrowaną na przykład w PUP Biłgoraj.

Ile wynosi dotacja z Lokalnej Grupy Działania Biłgoraj?

Beneficjent może otrzymać dotację w wysokości nawet 80 000 zł. Cała kwota zostanie przekazana w dwóch transzach.

WK Consulting przyjmuje dokumenty tylko do 14 listopada!

Osoba, która otrzyma dotację musi przeznaczyć pieniądze na zakup środków trwałych zgodnie z wcześniej założonym biznesplanem w ciągu dwóch lat. Minimum przez dwa lata musi również utrzymać firmę.

Beneficjent nie ma obowiązku zatrudniania pracowników, ani wykazywania dochodu – liczy się sam fakt prowadzenia działalności gospodarczej.

Jaki jest obszar Lokalnej Grupy Działania Biłgoraj?

W naborze mogą wziąć udział osoby zameldowane na terenie gmin:

Złóż wniosek JUŻ TERAZ!

Lokalna Grupa Działania Biłgoraj  – WK Consulting pomoże Ci uzyskać środki!

Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której zostaną wyjaśnione wszelkie szczegóły związane z naborem. Na spotkanie można się umówić poprzez kontakt telefoniczny: 535 296 701 lub mailowy wkbiurobilgoraj@gmail.com. Uzyskaj z nami dotacje unijne Biłgoraj!

Lokalna Grupa Działania