fbpx

NABÓR: Restrukturyzacja małych gospodarstw

16 maja 2022 roku rusza nabór wniosków na restrukturyzację małych gospodarstw prowadzony przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Można ubiegać się o 60 tys. zł bezzwrotnej dotacji.

Restrukturyzacja małych gospodarstw – dla kogo?

O dotację na restrukturyzację małych gospodarstw mogą ubiegać się rolnicy posiadający gospodarstwo o powierzchni co najmniej 1 ha użytków rolnych lub nieruchomość służącą do prowadzenia produkcji w zakresie specjalnych produkcji rolnej.

Beneficjenci, nie muszą być ubezpieczeni w KRUS oraz mogą jednocześnie prowadzić działalności gospodarczą lub być ubezpieczone w ZUS w ramach umowy o pracę. Ważne jest, by dochód (lub przychód) z działalności rolniczej stanowił co najmniej 25% całości dochodów (lub przychodów).

Wnioski można składać od 16 maja 2022 r. do 14 lipca 2022 r., jednak firma WK Consulting pomoże z ich złożeniem JUŻ TERAZ!

Restrukturyzacja małych gospodarstw – na jaki cel?

W ramach restrukturyzację małych gospodarstw można otrzymać nawet 60 tys. zł bezzwrotnej dotacji. Kwota ta zostanie wypłacona w dwóch ratach. Całość należy przeznaczyć na prowadzenie gospodarstwa lub przygotowanie do sprzedaży produktów rolnych. Dodatkowo co najmniej 80 proc. tej kwoty musi zostać zainwestowane w środki trwałe.

Złóż wniosek z pomocą WK Consulting

Firma WK Consulting zajmuje się pozyskiwaniem dotacji, między innymi na restrukturyzację małych gospodarstw. Jest to świetna propozycja dla każdej osoby, która chce otrzymać środki na poprawę funkcjonowania swojego gospodarstwa.

Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której zostaną wyjaśnione wszelkie szczegóły związane z naborem. Na spotkanie można się umówić poprzez kontakt telefoniczny: 535 296 701 lub mailowy wkbiurobilgoraj@gmail.com.