fbpx

NABÓR: Moje Ciepło

Nawet od 7 000 zł do 21 000 zł zwrotu za zakup i montaż pompy ciepła można otrzymać w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – Moje Ciepło.

Dotacja Moje Ciepło to kolejny program zaraz po programie Mój Prąd 4.0, dzięki któremu można otrzymać dotację na Odnawialne Źródła Energii. 

Moje Ciepło – dla kogo?

Program Moje Ciepło jest skierowany do osób fizycznych, będących właścicielami lub współwłaścicielami nowych jednorodzinnych budynków mieszkalnych, które spełniają wysokie normy energooszczędności. Dofinansowania nie mogą otrzymać właściciele budynków, w których głównym źródłem ogrzewania jest kocioł na paliwo stałe albo kominek. Dotacja jest przeznaczona wyłącznie dla budynków nowo wybudowanych.

Nabór wniosków na dofinansowanie Moje Ciepło trwa od 29 kwietnia do 26 grudnia 2026 roku.

Moje Ciepło – co można uzyskać?

W ramach dofinansowania „Moje Ciepło” można uzyskać bezzwrotną dotację w wysokości od 7 000 zł do 21 000 złotych na zakup i montaż trzech rodzajów pomp ciepła:
  • gruntowej pompa ciepła
  • powietrzna pompa ciepła typ: powietrze-powietrze>
  • powietrzna pompa ciepła typ: powietrze-woda
W programie Moje Ciepło działa zasada: najpierw inwestycja, potem refundacja, oznacza to, że beneficjent otrzyma zwrot części kwoty zakupu pompy ciepła dopiero po wykonaniu inwestycji. Należy pamiętać, że same urządzenia powinny być zakupione w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2026 roku.

Złóż wniosek z pomocą WK Consulting

Firma WK Consulting zajmuje się pozyskiwaniem dotacji, między innymi na Moje Ciepło. Jest to świetna propozycja dla każdej osoby, która chce zaoszczędzić na stworzenia własne instalacji ciepłowniczej. Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której zostaną wyjaśnione wszelkie szczegóły związane z naborem. Na spotkanie można się umówić poprzez kontakt telefoniczny: 535 296 701 lub mailowy wkbiurobilgoraj@gmail.com.