fbpx

Dotacja na założenie firmy Nisko

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku poinformował, że od 6 lutego 2023 roku rusza dotacja na założenie firmy Nisko. Pieniądze pochodzą z Funduszu Pracy i są przeznaczone na podjęcia działalności gospodarczej, oraz refundację kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy.

Dotacja na założenie firmy Nisko – do kiedy?

Dotacja na założenie firmy Nisko rusza 6 lutego 2023 i potrwa do wyczerpania środków z Funduszu Pracy. Najlepiej jednak, skonsultować się z WK Consulting jak najszybciej.

Dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy Nisko bardzo szybko się wyczerpują. Taka sama sytuacja jest w PUP Biłgoraj, gdzie środki są rozdysponowywane zaraz po rozpoczęciu naboru.

Dotacja na założenie firmy Nisko – na jaki cel?

Dotacja na założenie firmy Nisko przysługuje każdej osobie chcącej „przejść na swoje” jednocześnie uzyskując na ten cel dofinansowanie. Konieczne jest również posiadanie statusu osoby bezrobotnej, zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Nabór to świetna okazja, aby doposażyć swoją nowopowstałą firmę w najnowocześniejszy sprzęt, bardzo niskim lub nawet zerowym kosztem. Dzięki temu nie tylko można podnieść jakość świadczonych usług, ale również je usprawnić i przyśpieszyć.

W ramach naboru można założyć działalność z bardzo szerokiego wachlarza wyboru. Interesuje Cię branża handlowa lub usługowa? Dotacja na założenie firmy Nisko jest dla Ciebie!

Dotacja na założenie firmy Nisko – złóż wniosek!

Dotacja na założenie firmy Nisko – WK Consulting pomoże Ci uzyskać środki!

Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której zostaną wyjaśnione wszelkie szczegóły związane z naborem. Na spotkanie można się umówić poprzez kontakt telefoniczny: 535 296 701 lub mailowy wkbiurobilgoraj@gmail.com. Uzyskaj z nami dotacje unijne Biłgoraj!

Dotacja na założenie firmy Nisko