fbpx

NABÓR: Dotacja na założenie firmy

Już niebawem rozpocznie się nabór wniosków o dotację na założenie firmy, organizowany przez Urząd Pracy w Biłgoraju. Całość odbywa się w ramach środków z programu regionalnego Młody przedsiębiorczy III. Można zyskać nawet 28 000 zł dotacji na założenie firmy!

Z pomocą WK Consulting, jeszcze przed ogłoszeniem naboru możesz skompletować wniosek o dotację na założenie firmy! Otrzymaj pieniądze, które przydadzą Ci się na rozpoczęcie kariery przedsiębiorcy!

Dla kogo dotacja na założenie firmy

Aby móc starać się o dotację na założenie firmy należy mieć:

  • Wiek poniżej 30 lat,
  • Posiadać statusu osoby bezrobotnej,

Dotacja na założenie firmy to idealna propozycja dla każdej młodej osoby zarejestrowanej w urzędzie pracy na realizację własnych marzeń o zastaniu przedsiębiorcą.

Złóż wniosek z pomocą WK Consulting

Firma WK Consulting zajmuje się pozyskiwaniem dotacji na założenie firmy. Jest to świetna propozycja dla każdej młodej osoby, która planuje prowadzić własną działalność.

Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której zostaną wyjaśnione wszelkie szczegóły związane z naborem. Na spotkanie można się umówić poprzez kontakt telefoniczny: 535 296 701 lub mailowy wkbiurobilgoraj@gmail.com.