fbpx

Kategoria Nabory

Firma WK Consulting Usługi doradczo-szkoleniowe Wioleta Kryń zajmuje się pozyskiwaniem dotacji unijnych i rządowych. Zapraszamy na darmową konsultację do naszego biura znajdującego się przy ulicy Kościuszki 75, lok 15 w Biłgoraju.

Moja Woda

Moja Woda TRWA! Można uzyskać nawet 80% dotacji na działania związane z zagospodarowaniem wód opadowych ma terenie gospodarstwa domowego!

Dotacja na firmę Lubaczów

Od 8 sierpnia rusza dotacja na firmę Lubaczów! Można zyskać 35 000 zł wsparcia na założenie własnego biznesu.

Płatność dla małych gospodarstw

Rolniku! Możesz zażądać płatności dla małych gospodarstw zamiast płatności bezpośrednich. Sprawdź, kto może z nich skorzystać!

Pomoc suszowa 2023

W ramach Pomocy Suszowej. Można uzyskać zwrot środków za straty poniesione w 2023 roku!

Dotacja na zakup i montaż silosów

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchamia dotacja na zakup i montaż silosów. Można zyskać nawet 60 000 zł wsparcia.

Dotacja na zakup maszyn rolniczych

Rolnicy mogą uzyskać nawet 250 000 zł w ramach dotacja na zakup maszyn rolniczych! Już teraz umów się na darmową konsultację i złóż wniosek z pomocą WK Consulting!

Dotacja na rozwój firmy

Dotacja na rozwój firmy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw! Można zyskać nawet 3 000 000 zł wsparcia na inwestycje!

Dopłaty do zbóż i nasion oleistych

ARMIR ogłosił dopłaty do zbóż i nasion oleistych, dla rolników o powierzchni pól uprawnych do 300 ha! Zyskaj nawet 1750 zł dopłaty do hektara upraw!

Wniosek o dopłaty bezpośrednie

Wniosek o dopłaty bezpośrednie będzie można składać dłużej! Do 30 czerwca 2023 roku został wydłużony termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych w ramach II filara Wspólnej Polityki Rolnej. To pierwszy nabór wniosków w ramach Planu Strategicznego…