fbpx

Pieniądze na start 

Ruszył nabór wniosków o pieniądze na start! W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy i rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jednak, nie każdy posiada wystarczające środki finansowe na sfinansowanie takiego przedsięwzięcia.

Na szczęście istnieją instytucje, które oferują pomoc finansową w postaci dotacji na założenie działalności gospodarczej, takie jak Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju. W ramach dotacji z PUP Biłgoraj można otrzymać 35 000 zł bezzwrotnego wsparcia na start firmy.

Pieniądze na start – dla kogo?

Pieniądze na start są przeznaczone dla każdej osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP Biłgoraj, która chce założyć własny biznes. W aktualnym naborze z Urzędu Pracy nie ma znaczenia, w jakim wieku jest beneficjent.

Tego typu dotacje to idealna propozycja dla każdej osoby, chcącej zostać przedsiębiorcą i zacząć pracować na własny rachunek przy dodatkowym wsparciu pieniężnym, wynoszącym nawet trzydzieści pięć tysięcy złotych.

Kiedy trwa nabór wniosków?

Nabór wniosków o pieniądze na start twa od 14 kwietnia do wyczerpania środków.

Złóż wniosek JUŻ TERAZ!

Pieniądze na start – WK Consulting pomoże Ci uzyskać środki!

Zapraszamy na darmową konsultację, podczas której zostaną wyjaśnione wszelkie szczegóły związane z naborem. Na spotkanie można się umówić poprzez kontakt telefoniczny: 535 296 701 lub mailowy wkbiurobilgoraj@gmail.com. Uzyskaj z nami dotacje unijne Biłgoraj!