fbpx

Wioleta Kryń

Od 2017 roku prowadzę własną firmę WK Consulting - Wioleta Kryń, Usługi doradczo-szkoleniowe specjalizującą się w pozyskiwaniu dotacji unijnych i rządowych. Od 2019 jestem prezesem spółki WK Consulting Sp. z o. o. z siedzibą Warszawie, która specjalizuje się w organizacji szkoleń z dotacji unijnych.

Wioleta Kryń - Początki kariery

Karierę zawodową rozpoczęłam od pracy w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie, gdzie koordynowałam prace nad jednym z rządowych projektów skierowanym do jednostek samorządu terytorialnego „Razem Bezpieczniej”.

Wioleta Kryń - Praca

W 2016 r. zostałam powołana na wiceprzewodniczącą wojewódzkiego zespołu w Kuratorium Oświaty w Lublinie, oceniającego projekty programu "Bezpieczna +" skierowanego do szkół z terenu województwa lubelskiego.

Wioleta Kryń - Doświadczenie

Posiadam również półtoraroczne doświadczenie pracy w Inspekcji Transportu Drogowego w Lublinie na stanowisku specjalisty, gdzie odpowiadałam za zamówienia publiczne.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści w swojej dziedzinie. Pracując w WK Consulting - Wioleta Kryń ciągle doskonalimy swoją wiedzę, co przekłada się na sukces firmy. Jesteśmy grupą ludzi z pasją, którzy z zaangażowaniem realizują powierzane zadania.

Priorytetem naszego zespołu jest profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Dlatego współpraca zarówno z klientami, jak i partnerami biznesowymi, ma zawsze wymiar indywidualny. Wspierając przedsiębiorców w naszej codziennej działalności również promujemy pracę zespołową, zaangażowanie i nieustanne podnoszenie kompetencji.

Wciąż podnosimy sobie poprzeczkę. Obecnie zespół składa się z osób, które swoim doświadczeniem i profesjonalizmem spełniają oczekiwania klientów. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Wioleta Kryń
Zespół WK Consulting

Poznaj mocne strony

Wiedza

Doświadczenie

Terminowość

Skuteczność działania

Rzetelne doradztwo

Satysfakcja klientów

Umów się na darmową konsultację

Lokalizacja

ul. Kościuszki 75, lok. 15

23-400 Biłgoraj